ODKAZY

www.minedu.sk

stránka Ministerstva školstva SR, obsahuje školskú legislatívu, projekty, školské osnovy, iné dokumenty, metodické pokyny pre hodnotenie a klasifikáciu, financovanie...

www.lmikulas.sk

stránka zriaďovateľa školy - mesta Liptovský Mikuláš

www.statpedu.sk

stránka Štátneho pedagogického ústavu; obsahuje informácie o integrácii žiakov, vzdelávacie štandardy, pedagogickú tlač

www.modernaskola.sk

rodičovský servis, Škola s úsmevom, Učiteľské noviny

www.ssiba.sk

stránka Štátnej školskej inšpekcie

www.vudpap.sk

stránka Výskumného ústavu detskej psychológie a patológie. VÚDPaP je jediným pracoviskom v Slovenskej republike, ktoré sa zaoberá komplexným výskumom psychického vývinu dieťaťa, podmienok, ktoré tento vývin determinujú, a spôsobov, ako ho možno pozitívne ovplyvniť. Pracovisko s takýmto zameraním nemá ani Slovenská akadémia vied, ani vysoké školy.

www.uips.sk

stránka Ústavu informácií a prognóz školstva

www.mctba.sk

stránka Metodicko - pedagogického centra v Bratislave